• raindrop-earth
  • stethoscope-heart
  • woman-physio
  • nurse-heart
  • midwife-mother-baby
  • radiology
  • physiatry
  • nature
  • radiology scans
  • midwifery  baby

Otvoren je natječaj Tallinn Health Care College u Tallinnu, Estonija, za jednotjednu razmjenu osoblja za 1 stipendiju za nastavno osoblje za trening ili za držanje nastave u okviru Erasmus+ KA107 programa za ljetni semestar 2019./2020.

 

Krajnji rok za dostavljanje prijava je 30. siječnja 2020. do 15:00 sati.

  • Zainteresirani kandidati  trebaju dostaviti sljedeću dokumentaciju na email rektorat-ms@sum.ba:

1.    CV (privitak),

2.    motivacijsko pismo engleski jezik,

3.    pozivno pismo ili email (izdaje ga gostujuća institucija)

4.    ugovor o mobilnosti za trening ili držanje nastave - dovoljno da bude potpisan od strane kandidata i ustrojbene jedinice s koje kandidat dolazi (privitak 1) ili (privitak 2),

5.    potvrda o znanju engleskog jezika (min. B2),

6.    prijavni obrazac potpisan (privitak).

 

  • Napomena: zainteresirani kandidati više informacija o Tallinn Health Care College mogu pronaći više informacija na sljedećem linku https://www.ttk.ee/en ili mogu izravno kontaktirati sljedeće odijele na Tallinn Health Care College:

 

Farmacija – Ms Lilian Ruuben, lilian.ruuben@ttk.ee

Dentalna tehnologija – Ms Heli Kuuse, heli.kuuse@ttk.ee

Radna terapija – Ms Hanna-Maria Põldma, hannamaria.poldma@ttk.ee

Sestrinstvo – Ms Kristi Puusepp, kristi.puusepp@ttk.ee

Promocija zdravlja – Ms Nele Kunder, nele.kunder@ttk.ee  

Optometrija – Mr Vootele Tamme, vootele.tamme@ttk.ee

Primaljstvo – Ms Katrin Klein, katrin.klein@ttk.ee

 

Sastavni dio Natječaja sačinjavaju također tablice kriterija za odabir osoblja za držanje nastave i odabir osoblja za trening mobilnost.

Dan doktorata 2019.