[wpdreams_ajaxsearchlite]
[wpdreams_ajaxsearchlite]
26. rujna 2019.
Natječaj Tallinn Health Care College u Tallinnu, Estonija

Otvoren je natječaj Tallinn Health Care College u Tallinnu, Estonija, za jednotjednu razmjenu osoblja i to 2 stipendija za nastavno osoblje u okviru Erasmus+ KA107 programa. Natječaj se vezuje na njihov međunarodni tjedan koji će s održati u Tallinnu u razdoblju od 4.- 8.11.2019. na temu Uloga etike u digitaliziranom svijetu - kako upravljati obrazovanjem i istraživanjem u zdravstvu? Program je dostupan na sljedećoj poveznici https://ttk.ee/sites/ttk.ee/files/Internationalweek2019.pdf.

 

Krajnji rok za dostavljanje prijava je 3. listopada 2019. do 15:00 sati.

  • Zainteresirani kandidati  trebaju dostaviti sljedeću dokumentaciju na email rektorat-ms@sum.ba:

1.    CV (privitak),

2.    motivacijsko pismo engleski jezik,

3.    ugovor o mobilnosti- dovoljno da bude potpisan od strane kandidata i ustrojbene jedinice s koje kandidat dolazi (privitak 1) i (privitak 2),

4.    potvrda o znanju engleskog jezika (min. B2),

5.    prijavni obrazac potpisan (privitak).

 

  • Napomena: zainteresirani kandidati se mogu prijavit za sudjelovanje na međunarodnom tjednu, kao i na jednu od ponuđenih konferencija koje se organiziraju u sklopu tjedna mobilnosti s naglaskom kako se plaća sudjelovanje na konferenciji “5 Star Nursing” (vidljivo iz programa).

Kandidati zainteresirani za predavanje mogu kontaktirate sljedeće odijele na Tallinn Health Care College:

 

Farmacija – Ms Lilian Ruuben, lilian.ruuben@ttk.ee

Dentalna tehnologija – Ms Heli Kuuse, heli.kuuse@ttk.ee

Radna terapija – Ms Hanna-Maria Põldma, hannamaria.poldma@ttk.ee

Sestrinstvo – Ms Kristi Puusepp, kristi.puusepp@ttk.ee

Promocija zdravlja – Ms Nele Kunder, nele.kunder@ttk.ee  

Optometrija – Mr Vootele Tamme, vootele.tamme@ttk.ee

Primaljstvo – Ms Katrin Klein, katrin.klein@ttk.ee

 

Također su priložene tablice kriterija za odabir osoblja.

KONTAKT
Zrinskog Frankopana 34, 88000 Mostar, BiH
Fax: +387 36337051
TRANSAKCIJSKI RAČUN
UniCredit bank d.d. Mostar
3381302271325623
Ostale sastavnice Sveučilišta: ALU GF APTF EF FARF FF FPMOZ FSRE FZS MEF PF
Copyright 2023. Fakultet zdravstvenih studija. Powerd by ITO